E3 2017 İzleme Rehberi ve Düzenlenen Etkinliklerin Türkiye Saatleri

0
5

Her sene merakla beklenen E3 etkinliği bu sene 10 Haziran 2017 tarihinde başlayacak ve her zaman olduğu gibi büyük haberler getirecek.

Bu sene düzenlenecek olan E3’te Sony, Microsoft, Ubisoft, Bethesda ve EA Games hem oyun hem de donanım bazında büyük duyurular yapacak. Bütün dünyanı gözü 10 Hazirandan itibaren burada olacak.

Electronic Entertainment Expo kapsamında ilk olarak EA Play etkinliği olacak. Electronic Arts bu etkinlikte büyük bir ihtimalle Star Wars Battlefront II, FIFA 18 ve yeni Need For Speed oyunu hakkında açıklamalarda bulunacak. Etkinlik 10 Haziran 2017 Cumartesi günü saat 22:00’da başlayacak.

Etkinliğin ikinci gününde ise Microsoft’un ve Bethesda’nın sunumu gerçekleşecek. 12 Haziran 2017 – Pazartesi günü saat 00:00’da Microsoft’un etkinliği başlayacak ve geçen sene düzenlenen etkinlikte duyurulan yeni oyun konsolu Project Scorpio tanıtılacak. Ayrıca bir çok oyun da yine bizlerle olacak.

Microsoft’un etkinliğinden hemen sonra ise saat 05:00’da Bethesda’nın etkinliği başlayacak. Bu etkinlikte Fallout 4’ün sanal gerçeklik sürümü dışında Bethesda’dan iki yeni oyun daha göreceğiz.

Ubisoft’un Etkinliği 12 Haziran Salı Günü saat 23:00’da başlayacak. Ubisoft’un burada özellikle yeni Assassin’s Creed oyununa dair bir şeyler göstermesi bekleniyor.

Sony’nin etkinliği 13 Haziran 2017 Salı günü 04:00’da başlayacak. Bu etkinlikte God of War ve The Last of Us Part II gibi merakla beklenen oyunları görebiliriz. Şirket geçen sene God of War’ın yeni oyununu bu etkinlikte duyurmuştu.

Nintendo daha önce burada büyük bir etkinlik yapmayacağını duyurmuştu ancak yine de şirket bir konferans düzenleyecek. Bu konferans ise 13 Haziran 2017 Salı Günü 19:00’da başlayacak.

Sonrası E3 2017 İzleme Rehberi ve Düzenlenen Etkinliklerin Türkiye Saatleri Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER