Far Cry 5’in Türkiye Satış Fiyatı Sonunda Belli Oldu

0
7

Bu hafta ardı arkası kesilmeyen Far Cry 5 haberlerinden sonra sonunda bir çok platform için ön sipariş seçeneği oyunculara sunuldu.

Far Cry 5 karşımıza Standart Edition, Deluxe Edition ve Gold Edition olmak üzere üç farklı paketle çıktı. Standart Edition’da sadece oyunun kendisi olacak. Deluxe Edition içerisinde ise Standart Edition’a ek olarak birkaç fazla eşya olacak. Gold Edition içeriğinde ise Deluxe Edition’ın yanında bir de Season Pass yer alıyor. Oyuncular bu Season Pass sayesinde gelecek olan DLC içeriklere ek para vermeyecek.

Oyunun ön siparişe açılması ile beraber Türkiye satış fiyatı da belli oldu. PC oyuncuları oyunu Ubisoft’un uPlay servisi üzerinden satın alabilecek. Burada oyunun Standart Edition’ı 240 TL, Deluxe Edition’ı 280 TL ve Gold Edition’ı 360 TL. PlayStation 4 ya da PlayStation 4 Pro kullanıcıları Standart Edition’ı 269 TL, Deluxe Edition’ı 299 TL ve Gold Edition’ı 329 TL’ye satın alabilecek. PlayStation Plus üyeleri ise Deluxe Edition’a 299 TL yerine 269 TL’ye sahip olacak.

Son olarak Xbox Store ya da Windows 10 mağazasından oyunu alacak olan kullanıcılar da Standart Edition’a 269 TL, Deluxe Edition’a 269 TL ve Gold Edition’a 329 TL ödeyecek. Xbox ile PlayStation arasında fiyat farkı bulunmazken uPlay fiyatları konsol fiyatlarının yanında daha uygun kalıyor.

Sonrası Far Cry 5’in Türkiye Satış Fiyatı Sonunda Belli Oldu Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER