LG’nin V30 Modeli Piyasaya Çift Ekran Özelliği ile Çıkabilir

0
3

LG’nin Eylül ayında duyurması beklenen yeni model akıllı telefonu V30’un kaydırılabilir ikinci ekran ile piyasaya çıkması bekleniyor.

LG V30’un görselleri Twitter’da Evan Blass tarafından paylaşıldı. Bu paylaşımlara göre telefonun alt kısmında kaydırılarak açılabilen ikinci bir ekran yer alacak. İkinci ekran ana ekranda olan uygulamaya göre çeşitli fonksiyonlar sunacak.

Weekend bonus: this is an old-ish mockup of Project Joan, a.k.a. the LG V30. Not clear if the project is still headed in this direction. [1] pic.twitter.com/k5jNJ7DyLz

— Evan Blass (@evleaks) May 27, 2017

V30’un ikincil ekranı Apple’ın en son tanıttığı MacBook Pro modellerinde yer alan Touch Bar özelliği ile hemen hemen aynı işlevi görecek olabilir. Touch Bar’ın fonksiyonu açılan programlara göre değişiklik gösteriyordu.

Here's how the device was envisioned to look with the secondary display fully extended. [2] pic.twitter.com/HNkZErj7xB

— Evan Blass (@evleaks) May 27, 2017

LG bir süredir akıllı telefon piyasasında kalabilmek için bir şeyler deniyor. G5 modelinde çeşitli aksesuarlar duyurulmuştu ancak bu konsept başarılı olmadı ve G6’da böyle bir seçenek karşımıza çıkmadı. Benzer bir şekilde Blacberry’nin PRIV modelinde de ekranın altından ikinci bir parça çıkıyordu ancak bu dokunmatik ekran değil fiziksel klavyeydi.

Finally, several use-case scenarios for the second screen. [3] pic.twitter.com/ZKucMOScam

— Evan Blass (@evleaks) May 27, 2017

Sonrası LG’nin V30 Modeli Piyasaya Çift Ekran Özelliği ile Çıkabilir Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER