Turkcell Platinum’un Yeni Kampanyaları 270 Derecelik Sinemada Tanıtıldı!

0
10

Geniş internet paketleri içeren ve internet vasıtasıyla yemek yeme, TV izleme, müzik dinleme ve dergi okuma keyfi yaşatan; araç kiralama, hediye sinema biletleri ve hatta özel şoför servisleri sunan Turkcell Platinum dünyası daha genişledi.

Türk Hava Yolları ile dünyanın en çok ziyaret edilen şehirlerine gidiş-dönüş uçak biletleri ve D&R’dan on binlerce hediye kitap fırsatları artık Turkcell Platinum’da bulunacak. Tüm bunların yanında 270 derece ekrandan gişe rekortmeni filmleri izleme deneyimi de yine Turkcell Platinum ile Türkiye’de ilk defa Cinemaximum Akasya ve Cinemaximum Kanyon’da mümkün olacak.
Platinum’un yeni fırsatları arasında uçak biletinden kitap alışverişlerine, sinemadan spor alanlarına kadar geniş bir yelpaze bulunuyor.

Turkcell

Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün

Platinum müşterileri, Türk Hava Yolları işbirliği ile her ay bir şehre uçak bileti kazanma şansı elde ediyor. İlk şehir ise San Francisco olarak belirlenmiş. Bilet kazanabilmek için Platinum uygulamasından çekilişe katılmak yeterli. Servis sağlayıcı, buna ek olarak Platinum müşterilerine, D&R işbirliği ile on binlerce kitap hediye ediyor. Müşteriler, yıl sonuna kadar her pazar, Platinum uygulamasıyla alacakları şifre ile hediye kitaplarını D&R mağazalarından alabiliyor. Ayrıca, servis kullanıcıları CGV Mars Cinema Group işbirliğiyle Platinum Screen X salonlarında oynayacak filmler için yüzlerce sinema bileti kazanacak.

Bilet kazanabilmek için Turkcell Platinum uygulamasından çekilişe katılmak yeterli. Turkcell, buna ek olarak Platinum müşterilerine, D&R işbirliği ile on binlerce kitap hediye ediyor. Müşteriler, yıl sonuna kadar her pazar, Platinum uygulamasıyla alacakları şifre ile hediye kitaplarını D&R mağazalarından alabiliyor. Ayrıca, servis kullanıcıları CGV Mars Cinema Group işbirliğiyle Turkcell Platinum Screen X salonlarında oynayacak filmler için yüzlerce sinema bileti kazanacak.

Daha ayrıcalıklı bir hayat

Platinum müşterilerini bekleyen yeni ayrıcalıklar, Cinemaximum Kanyon’da düzenlenen özel bir etkinlikle tanıtıldı. Sinema salonunda gerçekleşen etkinlikte konuşan Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün, “Müşterilerimize bizim için her zaman öncelikli olduklarını hissettirmek istiyoruz. Bol internetli paketlerimizin yanı sıra müşterilerimiz fizy, TV+ ve Dergilik dahil pek çok uygulamadan ücretsiz ve internetten yemeden dilediğince kullanma keyfine sahip oluyor.” ifadelerini kullandı.

Sonrası Turkcell Platinum’un Yeni Kampanyaları 270 Derecelik Sinemada Tanıtıldı! Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER