Apple’ın Yeni iPhone’u Tanıtacağı Tarih Ortaya Çıkmış Olabilir

0
4

Apple’ın bu sene duyuracağı iPhone modeli büyük bir merakla beklenirken telefonun hangi tarihte tanıtılacağı henüz bilinmiyor.

Ancak Apple’ın şirket içi yazışması olduğu iddia edilen bir görselde 17 Eylül – 4 Kasım tarihleri arası Black Out Days olarak kabul ediliyor. AppleCare bölümüne gönderilen yazışmada bu tarihler arasında herkesin çalışmasına ihtiyaç duyulduğu ve bu esnada işe gelmemenin kabul edilemez olduğu belirtiliyor.

İnternette dolaşan haberler ise 17 Eylül tarihinde telefonun tanıtılacağı ve 25 Eylül tarihinde de satışa çıkacağı yönünde ancak bu imkansız. Çünkü 17 Eylül Pazar gününe denk geliyor ve 25 Eylül ise Pazartesi. Ancak bu tarihler yanlış çünkü şirket yeni iPhone modellerini sadece Cuma günü tanıtıyor. Yani 17 Eylül iddiaları yanlış.

İnternette dolanan bir diğer söylenti ise 15 Eylül tarihinde telefonunu tanıtılacağı ve 22 Eylül tarihinde de ön siparişe çıkacağı. İki gün de Cuma gününe denk geldiği için bu kulağa daha mantıklı geliyor ancak bekleyip görmekten başka çaremiz yok.

Sonrası Apple’ın Yeni iPhone’u Tanıtacağı Tarih Ortaya Çıkmış Olabilir Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER