Game of Thrones’un 8. Sezonu, En Kısa Sezonu Olacak

0
9

Game of Thrones’un yeni sezonun başlamasına az bir süre kaldı ancak dizi sadece yeni sezonuna değil finaline de giderek yaklaşıyor.

Game Thrones’un final sezonu olacak olan 8. sezonu sadece 6 bölümden oluşacak ve bir buçuk ay içerisinde bitecek. 7. sezonda 7 bölüm ve 8. sezonda 6. bölüm ile beraber dizi toplamda 73 bölüm sürmüş olacak.

Dizinin yaratıcıları David Benioff ve Dan Weiss diziyi daha fazla uzatmamaya kararlı ancak daha geride anlatacak çok hikaye mevcut. Bir çok baş karakter çoktan öldü. Bir çoğu da 7. ve 8. sezonda ölecek.

Diğer taraftan dizinin sona ermesi demek Taht Oyunları’nın HBO’da son ermesi anlamına gelmiyor. George R. R. Martin daha önce yaptığı açıklamalarda kanalın 5 farklı karakterle ilgili pilot bölümler çektiğini duyurmuştu. Bu pilot bölümlerin hepsinin devamı gelmese de büyük bir ihtimalle Taht Oyunları ile alakalı 1-2 dizi daha göreceğiz. Game of Thrones’un 7. sezon ilk bölümü 16 Temmuz tarihinde yayınlanacak.

Sonrası Game of Thrones’un 8. Sezonu, En Kısa Sezonu Olacak Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER