Google Play Music Üyeleri Servisi 4 Ay Ücretsiz Kullanacak

0
6

Google’ın müzik servisi Google Play Music, Spotify ve Apple Music ile karşılaştırıldığında biraz geri de kaldı diyebiliriz.

Google Play Music, 90 gün süreli ücretsiz deneme sürümüne sahip ancak yeni üyeler için bu süreye ekstra bir ay daha eklendi. Servis kullanıcıların müzik kütüphanelerinden 50.000 kadar şarkıyı saklayabilmelerini sağlıyor. Kullanıcılar ayrıca bilgisayarlarından ya da akıllı telefonlarından radyo dinleyebiliyorlar.

Servisi ücretsiz olarak kullanan kullanıcılara reklam gösteriliyor. Ancak aylık 9.99$ ya da aile paketi için 14.99$ ödeyen kullanıcılar reklamlardan kurtulduğu gibi 35 milyon şarkı arasından istediğini dinleyebiliyor ya da indirebiliyor. Ücretli kullanıcılar ayrıca YouTube Red servisine de erişim sağlıyor. Google daha önce de böyle kampanyalar yapmıştı. Bu kampanyanın ne kadar süre aktif olarak kalacağı henüz bilinmiyor.

Sonrası Google Play Music Üyeleri Servisi 4 Ay Ücretsiz Kullanacak Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER