Microsoft Yeni Windows Karma Gerçeklik Başlıklarını Tanıttı

0
3

Microsoft bu sene başında düzenlenen CES etkinliğinde Windows Karma Gerçeklik başlıklarından bahsetmişti ve bu başlıklardan bazıları tanıtıldı.

Microsoft, Computex kapsamında bugün Dell ve Asus tarafından geliştirilmiş başlıkları tanıttı. Ön tarafında yer alan poligonal 3D panel sayesinde farklı bir görünüme sahip olan başlıkta 6 farklı takip sensörü yer alıyor. Asus’un başlığının ne zaman satışa çıkacağına dair bir bilgi verilmedi.

Dell tarafından geliştirilen başlık ise beyaz renkte. Başlığı Alienware ve XPS’in tasarım ekibi geliştirdi. Dell’in başlığı rakiplerine göre biraz daha ucuz olacak ancak net bir satış fiyatı verilmedi. Aralık ayında satışa çıkacak olan başlığın kablo toparlayıcı, değiştirilebilir yastıklar ve ağırlığı ayarlanabilir baş bandı gibi özellikler bulunuyor.

Acer, Asus, Dell, HP ve Lenovo’nun daha önce başlık geliştireceği açıklanmıştı. Lenovo’nun başlığı da Dell’in geliştirdiği gibi çok fazla pahalı olmayacak. Bu sene daha önce açıklanan Aver, HP ve Dell’in başlıkları gibi Lenovo’nun geliştirdiği başlık da Aralık ayında satışa çıkacak.

Sonrası Microsoft Yeni Windows Karma Gerçeklik Başlıklarını Tanıttı Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER