Instagram Hesabınızı Nasıl Dondurur Veya Kalıcı Olarak Silersiniz?

0
7

Dünyanın popüler fotoğraf paylaşım servisi Instagram uygulamasını dondurmak veya kalıcı olarak ortadan kaldırmak isteyebilirsiniz. Bu işlemi nasıl gerçekleştireceğinizi öğrenmek için yazımıza buyurun.

Instagram, her kullanıcının rahat edebileceği bir sosyal medya servisi sayılmaz. Paylaştığınız fotoğraflar nedeniyle kendinizi sürekli göz altında hissedebilirsiniz ve olumsuz yorumlar canınızı fazlasıyla sıkabilirsiniz.

instagramSosyal medya hesabını dondurun

Eğer isterseniz sosyal medya hesabınızı kısa süreliğine dondurabilir veya nükleer bomba kullanarak ondan geriye bir toz tanesi bile bırakmayabilirsiniz. Hesabınızı dondurursanız, kimse sizin fotoğrafınızı göremez veya size yorum yapamaz. Lakin bir gün geri dönemk istediğinizde hesabınızı geri döndürebilirsiniz.

Hesabınızı dondurmak için Instagram’ın tarayıcı sürümüne gitmeniz gerekir; çünkü işlem, iOS veya Android uygulamalarından yapılamaz. Bilgisayarınızdaki oturum açın. Sağ üstteki “Kişi” simgesine tıklayın ve ardında “Profil Düzenle” seçeneğine adım atın. Sayfayı aşağı kaydırın ve “Hesabımı geçici olarak devre dışı bırak” simgesine tıklayın. Son bir kez kez şifrenizi girin ve hesabınızı devre dışı bırakın. Kafa dinlemek için ideal bir yöntem.

Instagram hesabınızı kalıcı olarak silmek için izleyeceğiniz yol

Artık olumsuz yorumlardan bıktınız ve usandınız; hatta bazı troller sizi rahatsız etmek için hiçbir fırsatı kaçırmıyor. Hesap dondurma işlemi bile size yeterli gelmiyor olabilir. Tüm takipçilerinizden sonsuza kadar kurtulmak istiyorsunuz. O zaman ağır silahları kullanmanın zamanı geldi. Lakin bu işlemi gerçekleştirirseniz, hesabınıza geri dönüş yoktur. Önceki işlemi uygulayın ve sayfanın en tepesine gidin. Oturum açtıktan sonra “Hesabınızı kalıcı olarak silin” ibaresine tıklayın. Şifrenizi girin ve onaylama işlemini gerçekleştirin. Tekrarlıyoruz: Bu işlemin herhangi bir geri dönüşü yok. Kısacası daha önce belirttiğimiz “nükleer bomba” benzetmesi fazlasıyla yerinde.

Daha sonra neden hesabınızı silmek istediğinizin bir nedeni seçmeniz gerekecek ve size sonsuza kadar ondan kurtulma seçeneği sunacaktır. Bu düğmeye basarsanız hesabınız iyi geçecek, bu nedenle dikkatli olun.
.

Sonrası Instagram Hesabınızı Nasıl Dondurur Veya Kalıcı Olarak Silersiniz? Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER