Logitech Kablosuz Fare Modellerinin Yeni Nesillerini Duyurdu

0
13

Logitech’in MX Master ve MX Anywhere fareleri bir çok kişi tarafından kullanılan ve piyasadaki en iyi fareler arasında gösterilen modellerden.

Logitech bugün MX serisini, MX Master 2S ve MX Anywhere 2S ile güncellediğini açıkladı. İki farede bir önceki modellere göre geliştirilmiş donanıma sahip. Farelerdeki sensör 1000 DPI’dan 4000’e çıkarılmış. Sonuç olarak daha hızlı ve daha yumuşak bir kullanım deneyimi sunuyor.

Yeni modellerin batarya ömürleri de neredeyse ikiye katlanmış diyebiliriz. Daha önceki modellerin kullanım ömrü 40 gün iken yeni modellerde bu süre 70 gün. Bu özelliklerin dışında her iki fare de görsel olarak önceki versiyonlarına benziyor. Benzer tasarım ile beraber farenin tekeri de mekanik yönden harika diyebiliriz.

Farelere gelen ön büyük yenilik kesinlikle Logitech Flow yazılımı. Daha önceki MX fareleri tek bir tuşa basarak bir bilgisayardan diğer bilgisayarın kullanıma geçebiliyordu. Flow ise bunu bir adım ileriye götürerek iki farklı bilgisayarı iki monitör kullanan tek bir bilgisayar gibi görüyor. Bu sayede imleci ekranın kenarından diğer bilgisayara otomatik olarak geçirebilmek mümkün. Flow ile ayrıca bir bilgisayarda kopyalanan dosyaları diğer bilgisayara yapıştırmak mümkün olacak. Üstelik bunu Mac ve Windows bilgisayarlar arasında gerçekleştirebilecek. MX Master 2S 99.99$’dan MX Aynwhere 2S ise 79.99$’dan satışa çıkacak.

Sonrası Logitech Kablosuz Fare Modellerinin Yeni Nesillerini Duyurdu Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER