Wonder Woman Eleştirmenlerden Tam Not Aldı!

0
9

DC Comics-Warner Bros. işbirliğinin son filmi Wonder Woman; Batman v Superman: Dawn of Justice filminin aksine eleştirmenlerden muazzam puanlar koparmayı başardı.

Ezelden beri Marvel Cinematic Universe ile DC Cinematic Universe arasında inanılmaz bir rekabet mevcut. Her nedense, Christopher Nolan’ın Dark Knight üçlemesini bir kenara koyarsak Marvel filmleri, eleştirmenler nezdinde DC’yi ezip geçtiler. Bu konuyla ilgili pek çok dedikodu ortaya atıldı. Bazıları Warner Bros. yöneticilerinin Metacritics ve Rotten Tomateoes eleştirmenleri ile pek iyi anlaşamadığını öne sürdü, diğerleri ise DC’nin karanlık havasının beğenilmediğini iddia etti.

Neyse ki son DC Comics-Warner Bros. filmi Wonder Woman eleştirmenlerden tam not aldı. Gün itibariyle tüm dünyada gösterime giren yapım Patty Jenkins tarafından yönetildi. Oyuncular arasında ise Gal Gadot, Chris Pine, Connie Nielsen Connie Nielsen, Robin Wright, Danny Huston, David Thewlis, Saïd Taghmaous, Ewen Bremner, Lucy Davis Lucy Davis, Elena Anaya, Lilly Aspell, Lisa Loven Kongsli Lisa Loven Kongsli, Ann Wolfe ve Ann Ogbomo gibi birbirinden usta oyuncular var. IMDB ortalaması 9 civarında gezinen yapım; eleştirmenlerden de benzer puanlar aldı.

wonder woman

Tuhaf bir yasak

Bu sırada Wonder Woman filminin Lübnan’da yasaklandığını da belirtmeliyiz. Yasağın nedeni ise Wonder Woman/Diana Prince rolünü üstlenen Gal Gadot’un İsrail vatandaşı olması. Bu yasağın filmin yüksek gişe hasılatları elde etmesinin önünde en ufak bir engel oluşturması bile beklenmese de, garip bir gelişme olduğu tartışılmaz.

Sonrası Wonder Woman Eleştirmenlerden Tam Not Aldı! Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER