Samsung Deneyim Mağazası Konseptinin İlk Örneği İstanbul’da Açıldı

0
7

Samsung’un mağazacılığa yeni bir yaklaşım getirdiği Deneyim Mağazası konseptinin dünyadaki ilk örneğini bugün İstanbul’da açıyor.

Samsung Deneyim Mağazası, Türkiye’de ki en büyük mobil ürün mağazası niteliği taşıyor. Emaar Square Mall’da açılan mağazada açılış gününe özel inanılmaz indirimler ve deneyimler yer alıyor.

Açılışa özel düzenlenen basın toplantısında Samsung Electronics Türkiye Başkanı DaeHyun Kim dünyada ilk kez uygulanacak olan mağaza modelinin Türkiye’den başlattıkları için gurur duyduklarını açıkladı. Kim ayrıca 2017 yılı bitmeden önce Türkiye’de en kapsamlı şekilde varlık gösteren teknoloji firması olmayı hedeflediklerini belirtti. Şirket bu konsepti İstanbul’dan dünyaya yaymayı hedeflediği gibi aynı zamanda tüm Türkiye’ye de yerleştirmek istiyor. Bu kapsamda yakında benzer deneyim mağazalarını Ankara ve İzmir gibi şehirlerde de göreceğiz.

Emaar Square Mall’da yer alan mağaza toplamda 500 metrekare büyüklüğe sahip ve şirketin mobil teknolojilere odaklanan en büyük mağazalarından bir tanesi. Mağazanın açılışına özel sürprizler bulunuyor. Mağaza da bugüne özel olarak Galaxy S8, Galaxy S8+, Galaxy Book ve Galaxy TabS3 alanlar Harman Kardon Soho kulaklık, yeni Gear 360 veya yeni Gear VR ile beraber Samsung DeX ürünlerinden birini hediye olarak almaya hak kazanacaklar. Ayrıca Galaxy S7, S7 Edge, Note5 ve 2017 A serisi telefonlardan birini alanlara da kettle tasarımlı taşınabilir şarj cihazı hediye edilecek. Bugüne özel olarak mağazadan Galaxy S8 veya S8+ alanlara 400 Tl değerindeki 3 yıllık sigorta ücretsiz olarak verilecek. Bu sigorta kapsamında kullanıcıların telefonlar 3 kez kırılma bir kez de çalınmaya karşı garanti altına alınmış olacak.

Ayrıca bugün saat 13:00, 15:00, 17:00 ve 19:00 saatlerinde mağazada düzenlenecek olan özel yarışmalarda birinci olanlara Galaxy S8, ikinci olanlara Gear 360 ve üçüncü olanlara kettle tasarımlı taşınabilir şarj cihazı hediye edilecek.

Sonrası Samsung Deneyim Mağazası Konseptinin İlk Örneği İstanbul’da Açıldı Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER