Samsung, Karayip Korsanları Filmine Özel Galaxy S8 Çıkardı

0
8

Samsung, Karayip Korsanları serisinin 5. filmi olan Salazar’ın İntikamı için Karayip Korsanları temalı Galaxy S8 çıkardı.

Samsung’un duyurduğu Karayip Korsanları temalı telefonun donanım olarak normal Galaxy S8’den bir farkı yok ancak görünüş olarak olarak oldukça farklı. Telefonun özel bir sandığın içinde yer alıyor ve yanında telefon için bir kılıf bulunuyor.

Telefon sadece 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanına sahip ve başka modeli yok. 880$’dan satışa çıkan telefonun yanında bir de aynı temaya uygun kılıf geliyor. Telefonda yüklü gelen uygulamaların simgeleri yine filmle alakalı olarak değiştirilmiş. İçerisinde filme özel zil sesi ve arka plan görselleri yer alıyor.

Şirket daha önce Christopher Nolan’ın yönettiği Batman serisi temalı bir Galaxy S modeli ve Iron Man temalı başka bir Galaxy S modeli daha çıkarmıştı.

Sonrası Samsung, Karayip Korsanları Filmine Özel Galaxy S8 Çıkardı Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER