Apple’ın Qualcomm ile Olan Davası iPhone 8’i Etkileyebilir

0
2

Apple bir süredir Qualcomm ile mahkemelik ve bu durum bir süre daha devam edeceğe benziyor ancak diğer taraftan iPhone 8 ise yolda.

Apple, iPhone modellerinde bulunan bazı donanımları Qualcomm’dan satın alıyor ancak ortada böylesine büyük bir mahkeme varken bu durumun iPhone 8’i etkilemesi bekleniyor. Şirket büyük bir ihtimalle yeni telefonu için Qualcomm yerine Intel’e gidecek ancak geçen yılın düşük kaliteli Intel çipleri iPhone 7’yi kötü etkilemişti.

Etrafta dolanan söylentilere göre şirket iPhone’da kullandığı modemleri Qualcomm yerine artık Intel’den satın almaya başlayacak. Daha kötü modem demek aynı zamanda daha kötü batarya performansı, daha kötü hücresel sinyal ve daha düşük hız anlamına geliyor. Bunların hepsi iPhone ile ön plana çıkan şeyler. Özellikle yeni lTE teknolojilerini kablosuz iletişimin her geçen gün hızlandığını düşünürsek.

Sonrası Apple’ın Qualcomm ile Olan Davası iPhone 8’i Etkileyebilir Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER