Creative Assembly, Total War: Warhammer II’yi Duyurdu

0
18

Sega’nın Creative Assembly stüdyosu Warhammer evreninde geçecek üç büyük gerçek zamanlı strateji oyunu çıkaracağını duyurmuştu.

Creative Assembly bugün Total War: Warhammer II’nin üzerindeki örtüyü kaldırdı. Oyun geçen yıl çıkan Total War: Warhammer’ın devamı olarak çıkacak. İlk oyun 2016 yılının Mayıs ayında piyasaya çıkmıştı ve 17 yıllık Total War tarihinde en çok satan oyun olmuştu.

Warhammer Iı ise karşımıza okyanus ile ayrılmış dört yeni kıta ile geliyor. Okyanusta çıkan dinamik fırtınalar ise bütün bir donanmayı yutabilecek cinsten. Oyun bu sene içerisinde satışa çıkacak.

Oyunda High Elfler, Dark Elfler, Lizardmenler ve adı henüz açıklanmamış bir ırk ile beraber dört farklı ırk olacak. Her bir ırkın farklı oynanış tarzı, kendine özel birlikleri, karakterleri, canavarları, savaş makineleri ve taktiksel formasyonları olacak. Oyunun hikayesi ise Warhammer Fantasy Battles serisinden gelecek. Sega, E3 konferansında oyunun tanıtımını yapacak.

Sonrası Creative Assembly, Total War: Warhammer II’yi Duyurdu Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER