EA, Yeni Need for Speed Oyununun Tanıtım Videosunu Yayınladı

0
6

EA Games yeni Need for Speed oyununun tanıtım videosunu yayınladı ve oyun Fast and Furious filmlerinin bilgisayar oyunu gibi gözüküyor.

EA Games video ile beraber Need for Speed’e dair bazı detayları da duyurdu. Oyunun senaryosu ihanet ve intikam kapsamında gelişiyor. Bu sefer oyunda isimsiz bir şoför yerine Tyler, Mac ya da Jess isimli karakterler olacak. Oyunda kendilerini Racer, Showman ve Wheelman olarak göreceğiz.

Bu üçlü Fortune Valley’nin polisleri ve kumarhaneleri de dahil olmak üzere her şeyini kontrol eden The House isimli mafyaya karşı gelecek. Payback ile beraber oyuncular arabalarını istedikleri gibi modifiye edebilecekler.

Need for Speed: Payback, 10 Kasım tarihinde Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için çıkacak. EA Access ve Origin Access üyeleri ise 2 Kasım tarihinden itibaren oyunu 10 saat oynayabilecek.

Sonrası EA, Yeni Need for Speed Oyununun Tanıtım Videosunu Yayınladı Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER