Apple’ın iOS 11 için Files Uygulaması App Store’da Görüldü

0
2

Apple’ın bu seneki Worldwide Developers Conference etkinliği yaklaşık üç saat sonra başlayacak ve büyük haberlerden biri ortaya çıktı.

Apple’ın iOS için uygulama mağazası App Store’da şirket tarafından geliştirilmiş olan Files isimli bir uygulama yer aldı. Üstelik bu uygulama henüz duyurulmamış olan iOS 11 ile uyumlu gözüküyor. Uygulamanın simgesinde ise macOS işletim sisteminde yer alan klasör simgesi bulunuyor.

Bu görüntünün paylaşılmasından sonra şirketin büyük bir ihtimalle dosya yöneticisi seçeneğini iOS 11 ile getirecek. 2007 yılında ilk iPhone piyasaya çıktığından beri iOS işletim sistemi dosyayaları mümkün olduğunca göz önünden uzakta tutuyordu.

Şirketin planlarının ne yönde olduğunu bugün düzenlenecek olan etkinlikte görebileceğiz. Şirketin WWDC17 etkinliği bugün Türkiye saati ile 20:00’da başlayacak.

Sonrası Apple’ın iOS 11 için Files Uygulaması App Store’da Görüldü Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER