Bethesda, The Elder Scrolls: Legends İsimli Kart Oyununu Yayınladı

0
6

Bethesda’nın, çok sevilen serisi Elder Scrolls temalı kart oyunu Legends, Hearthstone’un en büyük rakiplerinden birisi olacağa benziyor.

Bethesda’nın oyunu Mart ayında Windows PC ve iOS cihazlar için çıkmıştı. Legends şimdide Steam, Mac ve Android tabletler için yayınlandı. Oynaması ücretsiz olan oyun daha çok platforma çıkarak daha çok kişiye ulaşmayı hedefliyor.

Bilgisayar oyuncuları oyunu oynamak için dağıtıcı şirketin kendi uygulamasına ihtiyaç duymayacak. Oyun bunun yerine Steam üzerinden indirilebilecek. SuperData firmasının yaptığı araştırmaya göre bu yıl kart oyunu marketinin 1.4 milyar$ değerine ulaşması bekleniyor.

Bu alanda 2016 yılında ellde ettiği 394.6 milyar$’lık gelir ile liderlik koltuğunda Blizzard’ın Hearthstone oyunu yer alıyor. Ayrıca The Witcher serisini konu alan kart oyunu Gwent de PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için beta aşamasında.

Sonrası Bethesda, The Elder Scrolls: Legends İsimli Kart Oyununu Yayınladı Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER