Crytek, Hunt: Showdown ile Eski Günlerine Geri Dönmenin Peşinde

0
2

Crytek yeni oyunu Hunt: Showdown ile beraber Crysis ile geldiği noktanın bir adım ilerisine geçmeyi hedefliyor ve bunun başarıp başaramayacağı merak konusu.

Crytek bir kaç senedir ekonomik açıdan zor bir dönemde ancak yeni çok oyunculu shooter oyunu Hunt Showdown’ı bu sene düzenlenecek olan E3 etkinliğinde göstereceklerini duyurdu.

Şirket kurulduğu günden bu yana çok başarılı AAA oyunlarının peşinden koşuyor ve bu durum son dönemler de finansal krize girmesine neden olmuş olabilir. Şirket oyunun hangi platformlara çıkacağını henüz açıklamadı.

Frankfurt, Almanya merkezli oyun yayıncısı ve CryEngine’in geliştiricisi stüdyo yakın zamanda Bulgaristan merkezli Crytek Black Sea isimli stüdyonusu Sega ve onun Creative Assembly girişimine satmıştı. Şirket ayrıca 2016 yılında Frankfurt’ta çalışan bir çok kişiyi de işten çıkarmıştı.

Şirketin hala daha Frankfurt’ta, Kiev’de ve İstanbul’da stüdyoları bulunuyor. Oyun hayatımıza Far Cry, Crysis, Ryse: Son of Rome, Warface, The Climb ve Robinson: The Journey gibi önemli oyunları soktu. Yeni oyunu Hunt:Showdown daha önce Hunt: Horrors of the Glided Age olarak duyurulmuştu.

Sonrası Crytek, Hunt: Showdown ile Eski Günlerine Geri Dönmenin Peşinde Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER