Apple, iMac Serisinin Donanımlarını Güncellediğini Açıkladı

0
2

Apple dün başlayan WWDC17 etkinliğinde All-in-One serisi iMac bilgisayarlarını yeni grafik kartları ve yeni nesil işlemciler ile güncellediğini açıkladı.

Apple uzun zamandır değiştirmediği iMac serisinde önemli değişikliklere gitti. Girişi seviyesi olarak kabul edilen 21.5 inç iMac’e, Retina 4K ekran ve yeni grafik işlemcisi eklendi. iMac’in grafik ve işlem gücü önemli ölçüde gelişti.

iMac modelleri Intel’in yeni yenil Kaby Lake işlemciler ile güçlendi. Fusion Drive seçeneği ise bütün 27 inç iMac modellerine ve en üst seviye 21.5 inç iMac için standart hale geldi. Bilgisayarlarda ayrıca artık 8GB’a kadar VRAM bulunan Radeon Pro 500 serisi grafik kartları geldi.

iMac ayrıca Thunderbolt 3 girişlere ve daha parlak Retina ekrana sahip. Bilgisayarın ekranı 1 milyar renge destek veriyor ve 500 nit parlaklığa sahip. 24 inç yeni iMac modellerinin fiyatları 5299 TL ile 7299 TL arasında değişirken 27 inç iMac modellerinin fiyatları ise 8799TL ile 11799TL arasında değişiyor.

Sonrası Apple, iMac Serisinin Donanımlarını Güncellediğini Açıkladı Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER