FaceApp Uygulamasını Nasıl Verimli Kullanırsınız?

0
3

Sosyal Medyada gezinirken, sıklıkla FaceApp ismine tanık olduğunuza eminiz. Söz konusu yazılım, bir düğmeye basarak görünümüzü tamamen değiştirebilen bir uygulama. FaceApp, cinsiyetini değiştirerek, gülümsemelerini genişleterek, sizi yaşlandırarak veya gençleştirerek gerçekçi fotoğraflar sunan bir uygulama…

FaceApp’in temel sürümü ücretsiz. Ancak uygulamanın ücretsiz sürümü ile istediğiniz şeyleri elde edemeyebilirsiniz. Uygulamayı nasıl kullanacağınız ile ilgili bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

faceappFaceApp nasıl kullanılır?

Uygulama arayüzü kullanımı kolaydır ve uygulamanın kamerasında çekilmiş öz çekim fotoğraflarını düzenler. Uygulamanın alt kımısnda “Tüm Fotoğraflar” ibarsine tıklayarak fotoğraf seçebilirsiniz. Seçtiğiniz görüntü “Orijinal” olarak kaydedilir. Ancak çubuğu sağa kaydırırsanız; gülümseme, gülümseme 2, kıvılcım, yaşlı, genç, dadın ve erkek gibi seçeneklere erişeceksiniz.. Spark, cildinizin tonunu açarken(söz konusu özellik, ırkçılığa vesile olması nedeniyle eleştirildi, hatta şirket bu özelliği kaldırma kararı aldı), “Gülümseme” seçenekleri ise sizin iki farklı gülümseme pozunuzu biçimlendirir. Size daha erkeksi veya dişil özellik kazandırmak için erkek ve dişi seçenekler de mevcut.. En ilginç seçenekler yaşlı ve genç olsa opsiyonlar ya foroğrafınızı kırışıklar ekleyecek veya sizi bir çocuk gibi gösterecektir.

Çubuğu sola kaydırırsanız, fotoğraflarınızın GIF’lerini ve kolajlarını ayarlama seçeneklerini de bulabilirsiniz. Böylece, birden fazla düzenlenmiş fotoğrafı düzenleyip paylaşabilirsiniz. Uygulama, fotoğrafları paylaşma mimarisi geliştirdikten sonra, paylaşım simgelerini fotoğraf altında gösterecektir. paylaşım simgeleri resim altında görünecektir.

Ücretli ve ücretsiz sürümler arasındaki farklar

Fotoğrafınızı; Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal medya servislerinden paylaşabilirsiniz. Elbette ücretsiz uygulama, ücretli seçeneğe göre çok daha kısıtlı opsiyona sahip. Google Play ve App Store’daki fiyatlara göz atmanızı öneririz.

Sonrası FaceApp Uygulamasını Nasıl Verimli Kullanırsınız? Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER