HP, Omen Serisinden Yeni Oyuncu Donanımları Duyurdu

0
14

HP, oyuncular için iki yeni monitör, oyuncu faresi, mekanik klavye ve harici ekran kartı gibi çeşitli yeni aksesuarlarını tanıttı.

HP Accelerator isimli harici ekran kartı oldukça büyük boyutlu ve içerisinde bir grafik kartı ve bir sürücü takılabiliyor. Cihazın üzerinde ayrıca 4 USB 3.0 portu, bir tane USB-C portu ve dizüstü bilgisayarlar için Thunderbolt 3 desteği bulunuyor.

Accelerator gibi cihazlar özellikle dizüstü bilgisayarları daha güçlü hale getirmek için kullanılıyor. Harici ekran kartları ile dizüstü bilgisayara masaüstü gücü vermek mümkünken ihtiyaç duyuluğunda hala bir dizüstü olarak kullanılabilmesi büyük avantaj.

Accelerator, Razer’ın Core cihazına iyi bir alternatif olacak gibi. Ancak cihazın içerisinde hangi ekran kartı seçeneklerini desteklediği henüz açıklanmadı. Sürücü bağlanabilen cihazı Razer’ın Core cihazı ile karşılaştırıldığında oldukça ucuz. Accelerator 299$’dan satışa çıkacak. Core ise 499$.

Şirket, 25 inç büyüklüğünde, 1080p çözünürlüğe sahip ve üzerinde iki adet USB 3.0 portu olan, AMD FreeSync destekli bir monitör duyurdu. Duyurduğu ikinci monitör ise 27 inç büyüklüğünde, QHD çözünürlüğe sahip ve üzerinde iki USB portu bulunuyor. Bu monitör ise Nvidia’nın G-Sync teknolojisini destekliyor.

Son olarak Omen ailesine mensup klavye ve fare de duyuruldu. Mekanik klavye Cherry MX Red switchlere sahip ve 129$’dan satışa çıkıyor. Fare ise ağırlığı ayarlanabilir ve 59$’dan satışa çıkıyor.

Sonrası HP, Omen Serisinden Yeni Oyuncu Donanımları Duyurdu Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER