HP, Omen Serisine AMD Ryzen İşlemci Seçeneği de Ekledi

0
5

HP geçtiğimiz sene oyuncu donanımı olan Omen marka bilgisayarlarını tanıtmıştı ve şimdi de Omen serisine AMD Ryzen seçeneği getirdi.

HP, yeni seçeneklerinin yanı sıra üç yeni Omen bilgisayarını daha tanıttı. Bu cihazlardan ikisi 15 ve 17 inç büyüklüğünde dizüstü diğeri ise masaüstü modeli. Masaüstü modelinde GeForce GTX 1050 bulunuyor. İşlemci konusunda ise Intel ve AMD olmak üzere kullanıcılara iki farklı seçenek sunuluyor. En üst düzey masaüstü modelinin fiyatı ise 3000$. Üzerinde iki adet GTX 1080 Ti veya Radeon RX 580 ile gelen bilgisayarlar bir çok oyuncunun rüyalarını süsleyecek cinsten.

Omen ailesine ayrıca biri 15 diğeri 17 inç olmak üzere iki yeni dizüstü bilgisayar katıldı. 15 inç büyüklüğündeki modelin üzerinde Radeon 550 veya GeForce GTX 1060 ekran kartı bulunuyor. 17 inç büyüklüğündeki modelde ise GTX 1070 ve Radeon RX 580 seçenekleri mevcut. AMD henüz Ryzen’in mobil versiyonunu bulunmadığı için dizüstü modellerde sadece Intel işlemci bulunuyor. Bilgisayarların ekran seçenekleri ise oldukça çok. G-Sync destekli modelde 4K ya da 1080p seçeneği yer alırken FreeSync destekli modelde sadece 1080p çözünürlük bulunuyor.

Sonrası HP, Omen Serisine AMD Ryzen İşlemci Seçeneği de Ekledi Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER