Assassin’s Creed Origins’in Ön Sipariş Kartı İnternete Sızdı

0
5

Bir süredir Assassin’s Creed sersinin bir sonraki oyunun Assassin’s Creed Origins olacağı söylentiler ortalıkta dolanıyordu.

Assassin’s Creed Origins’e ait olan ön sipariş artı internette yayınlandı. Target mağazasına ait olan kartta oyunun adı bir ay önce sızdığı gibi Origins olarak geçiyor. Kart bize oyun hakkında bazı diğer detayları da veriyor.

Origins’in Mısır’da geçeceği söyleniyordu. Kartın üzerinde Giza Piramidi yer alıyor. Kart, Old Edition olarak geçiyor. Oyunu oynayacağımız karakterin elinde yay ve sırtında kalkan görülüyor. Ön sipariş kartına göre Gold Edition metal kutuda gelecek ve bir çok oyun içi içeriğe sahip olacak.

Oyunun Gold Edition versiyonu Deluxe Pack ve Season Pass içerecek. Bununla beraber bir de Secrets of the First Pyramids isimli ek görev yer alacak. Ubisoft geçtiğimiz hafta logosunu değiştirdiğini açıklamıştı ancak kartın üzerinde Ubisoft’un eski logosu yer alıyor.

Bu seride Assassin’s Creed 4: Black Flag oyununda olduğu gibi deniz savaşlarının da olması bekleniyor. Oyun PlayStation 4, Xbox One ve Windows PC için çıkacak. Ancak çıkış tarihi belli değil. Ubisoft’un düzenlenecek olan E3 etkinliğinde oyunla ilgili daha fazla detay yayınlayabilir.

Sonrası Assassin’s Creed Origins’in Ön Sipariş Kartı İnternete Sızdı Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER