Akıllı Saatinizi Nasıl Farklı Kılarsınız?

0
3

Bileğinize taktığınız ve birkaç yüz dolar harcadığınız akıllı saat için, kendinize özgü bir stil yansıtmak için istek duymanız son derecek doğaldır. İhtiyaçlarınıza uygun akıllı saati arıyorsanız yazıyı okumanızı tavsiye etmenizi öneririz. Özelleştirme açısından en iyi seçeneklerinden bazılarını sizinle paylaşacağız.

Aksesuarlar

Değiştirilebilir saat kayışlar ve farklı malzemeler söz konusu olduğunda, tüm akıllı sattlere aynı şeylere destek vermezler. Pebble, Samsung, LG, Huawei gibi markalar pek çok aksesuara kapı açıyor.

Apple Watch

Apple Watch sadece ve sadece kendi ürettiği aksesuarlara destek verir. Büyük Elma’nın kullandığı aksesuarlar arasında Gümüş paslanmaz çelik, Uzay Siyah paslanmaz çelik, Altın alüminyum, Gül Altın alüminyum, gümüş alüminyum ve Space Grey Alüminyum gibi saat kayışları arasından seçim yapabilirsiniz. Kaplama seçeneğine karar verdikten sonra, kayış boyutu ve tasarımı seçersiniz.

Motorola Moto 360

Motorola”nın Moto 360 Android Wear akıllı saati, yuvarlak ekranıyla dikkat çekiyor ve cihaz aynı zamanda özelleştirme ile de eş anlamlı gibi. Şirketin Moto X akıllı telefonunda olduğu gibi, Moto 360 da çok çeşitli renk kombinasyonları ile size donatılabilir. Çeşitli kasa ölçüleri arasından sonra üç farklı çerçeve seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Diğer kişiselleştirilebilir özellikler arasında çerçeve, pek çok şey kayış, arka plan renkleri gibi özellikler yer alır. Apple’a göre çok daha kolayca düzenlenebilir hatta üçüncü parti üreticilerden destek alabilirsiniz.

Huawei Watch

akıllı saat

Huawei Watch

Moto 360’da olduğu gibi, Huawei Watch akıllı saat de dairesel bir saat yüzeyi kullanıyor; bu da onu standart bir saate, en azından tasarım açısından fazlasıyla benzetiyor. Seçtiğiniz birçok tasarımdan yola çıkarak, akıllı saati sade görünümle(350 dolarlık fiyatla deri kayışla) veya sofistike (599 dolarlık gümüş altın kaplamalı paslanmaz çelik kayışla) kullanabilirsiniz. Çerçeve seçenekleri ve renkleri de tercihinize bağlıdır. Gümüş gri çerçeve ile yetinmek zorunda değilsiniz. Pembe renk seçeneğini bile tercih edebilirsiniz.

Pebble

Pebble saat kayışları diğer markalardan daha ucuzdur. 29 dolardan başlayan cihaz saat kayışları satın alabilirsiniz. Zincirli, silikon, paslanmaz çelik, deri ve plastik seçenekleri mevcuttur. Sadece bu kadar da değil: 22 mm’lik herhangi bir saat kayışı, söz konusu akıllı saatlerle uyumludur. Yani bir saatçiyi ziyaret etmeniz çoğu zaman yeterlidir. Elbette alışveriş sitelerini de tercih edebilirsiniz. Pebble gibi Android Wear gibi cihazlar da benzer mimariyi paylaşır. Saatler ne kadar uyumlu olursa olsun, mümkün olduğunca kaliteli bir kayış tercih etmenizi öneririz. Örneğin; kalitesiz deriden kaçınmalısınız. Bu tür bir kordon cildinize zarar verdiği gibi, terle temas ettiği için kokusuyla da rahatsızlık verebilir.

Sonrası Akıllı Saatinizi Nasıl Farklı Kılarsınız? Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER