Mount & Blade II: Bannerlord, Bu Hafta Sonu E3’te Oynanacak

0
3

TaleWorlds Entertainment tarafından yapılan açıklamaya göre uzun süredir beklenen Mount & Blade II: Bannerlord, E3’te oynanabilir olacak.

Mount & Blade II: Bannerlord’un geçen sene düzenlenen E3 etkinliğinde tanıtım videosu yayınlanmıştı bir yıl sonra ise oyunun oynanabilir demosu etkinlikte olacak. Oyun sadece etkinliğe katılanlara açık olacak. Belki ilerde oyuncular için indirilebilir olabilir.

TaleWorlds Entertainment’tan Ali Erkin yaptığı açıklamada bu etkinliğe katılacak olan oyunculardan alacakları geri dönüşler için heyecanlı olduklarını, bu şekilde bir demo ile oyuncuların karşılarında olmanın bir başarı olduğunu dile getirdi.

Oyun hakkında hala bir çıkış tarihi yok ancak bu hafta sonunda düzenlenecek olan etkinlikte belki bir tarih açıklanabilir. Dünya çapında bir çok oyuncu uzun süredir bu oyunu merakla bekliyor.

Sonrası Mount & Blade II: Bannerlord, Bu Hafta Sonu E3’te Oynanacak Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER