Project Cars 2’nin Piyasaya Çıkış Tarihi Sonunda Belli Oldu

0
6

Project Cars’ın geliştirici firması Slightly Mad Studios, Project Cars 2 için bir E3 tanıtım videosu yayınladı ve oyunun çıkış tarihini açıkladı.

Slightly Mad Studios’un yayınladığı videoya göre Project Cars 2, 22 Eylül tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için piyasaya çıkacak. Yeni oyunda ilki gibi gerçekçilik ve simülasyon üzerine dayalı olacak.

Slightly Mad Studios, ilk oyun çıktıktan yaklaşık olarak 1 ay sonra topluluk fonu kampanyası başlatmış ve kampanya 15.816$ toplanmıştı. İlk oyunda olduğu gibi yeni oyunda da Live Track sistemi olacak. Bu sistemle beraber hava şartları pistin durumunu etkileyecek ve direkt olarak araçların performansı değişecek.

Stüdyo ilk oyunda olduğu gibi yeni oyunda da Nicolas Hamilton ile birlikte çalıştı. Yarış simülasyonları turnuvalarının önde gelen isimlerinden birisi olan Hamilton, British Touring Car Championship yarışlarında da danışman olarak hizmet vermişti.

Sonrası Project Cars 2’nin Piyasaya Çıkış Tarihi Sonunda Belli Oldu Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER