Samsung 49 İnç Büyüklüğünde Kavisli Monitörünü Duyurdu

0
3

Kavisli ultra geniş monitörler günümüzde büyük bir çıkış yakaladı ve Samsung’un yeni duyurduğu monitör ile bu çıkış devam edeceğe benziyor.

Samsung’un yeni monitörü CHG90 kavisli ve tam 49 inç büyüklüğünde. Monitör marketteki en geniş kavisli monitör. Alışık olmadığımız şekilde geniş olan cihaz bir monitörden çok bir televizyona benzer demek mümkün.

Cihaz iki tane 24 inç büyüklüğündeki iki kavisli ekranın yan yana yapıştırılmış gibi duruyor. Bilgisayar 3840 x 1080 çözünürlüğe sahip ve 32:9 en boy oranı bulunuyor. Monitör şirketin QLED Quantum Dot teknolojisine sahip ve HDR10 ile geliyor. 1 milisaniye tepki süresine sahip cihazın 144 Hz yenileme hızı ve AMD’nin FreeSync 2 desteği var.

Şirket ayrıca uygulamaların monitörde problem çıkarmadan çalışması için yazılım da sunuyor. Kullanıcılar CHG90’da 6 farklı ekranı tek seferde çalıştırabiliyor. Bilgisayarın üzerinde Mini DisplayPort, iki HDMI portu ve 3 USB portu bulunuyor. Ayrıca bu monitörün 27 inç ve 31.5 inç büyüklüğünde CHG70 modeli de bulunuyor. CHG90’ın satış fiyatı ise 1499$.

Sonrası Samsung 49 İnç Büyüklüğünde Kavisli Monitörünü Duyurdu Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER