Sony Xperia XZ Premium’un Türkiye Tanıtımı Gerçekleştirildi

0
4

Sony’nin bu sene başında Barselona’da düzenlenen Mobile World Congress’te duyurduğu bayrak gemisi Xperia XZ Premium’un Türkiye tanıtımı yapıldı.

Sony Xperia XZ Premium’un en çok ön plana çıkan özelliği kamerası. Telefonun arka tarafında yer alan Motion Eye kamerasında fotoğraf makinelerinde yer alan yerleşik görüntüleme bilgi birikimi yer alıyor. Telefonun Exmor RS görüntü sensörü içerisinde dahili bellek bulunuyor ve bu sayede 5 kat hızlı görüntü tarayabiliyor. Bütün bunların sonunda ortaya saniyede 960 kare kaydedebilen bir akıllı telefon ortaya çıkıyor.

4K HDR ekrana sahip telefonun arka tarafında 19 MP büyüklüğünde Motion Eye kamerası bulunuyor. Ön tarafındaki selfie kamerası ise Exmor RS sensörlü ve 13 MP. Qualcomm’un Snapdragon 835 işlemcisine sahip olan telefonda 5.5 inç büyüklüğünde 4K HDR ekran ve Qualcomm Quick Charge 3.0 bulunuyor. Cihazın en üstünde ise Corning’in Gorilla Glass 5 camı yer alıyor.

Parlak krom ve derin deniz siyahı renkleri ile 14 Haziran 2017 tarihinde satışa çıkacak olan telefonun fiyatı ise 3599TL.

Sonrası Sony Xperia XZ Premium’un Türkiye Tanıtımı Gerçekleştirildi Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER