AirPods, tvOS 11 ile Apple TV’ye Direkt Olarak Bağlanabilecek

0
5

Apple TV’nin işletim sistemi tvOS 11 Worldwide Developers Conference etkinliğinde pek konuşulmadı ancak bazı özellikleri beta sürümünde ortaya çıkıyor.

İşletim sisteminin beta sürümünde Apple TV ile Airpods otomatik olarak eşleşebiliyor. Daha önce böyle bir özellik yoktu. AirPods aynı iCloud hesabında yer alan iPad, Mac ve Watch modelleri ile otomatik olarak eşleşebiliyordu.

tvOS 11 ile büyük bir ses sistemi olmadan izlemek mümkün ancak kaç kişi televizyon izlerken AirPods kullanır orası ayrı bir şey. Roku’nun modellerinin uzaktan kumandalarında 3.5 mm kulaklık girişi bulunuyor. Bu bir işaret olabilir.

tvOS’a yeni gelen bir diğer özellik ise ana ekran senkronizasyonu. Bu özellik uygulamalarısını diğer TV cihazları ile senkronize tutuyor. Ayrıca karanlık moda otomatik olarak geçilebiliyor. Bunların dışında Amazon Prime Video desteği de tvOS 11 ile gelen özelliklerin arasında yer alıyor.

Sonrası AirPods, tvOS 11 ile Apple TV’ye Direkt Olarak Bağlanabilecek Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER