Google Pixel 2 ile İlgili Benchmark Bilgileri Ortaya Çıktı

0
3

Google’ın akıllı telefon serisi Pixel’in yeni modeline ait bazı benchmark bilgileri ortaya çıktı ve böylelikle telefon büyük bir resmiyet kazandı.

Google Pixel XL2’ye ait benchmark bilgilerinin yer aldığı görselde telefona ait bir çok detay ortaya çıktı. Bu bilgilere göre yeni Pixel modelleri Galaxy S8 ve yeni iPhone kadar heyecan verici olacak.

Benchmark uygulamasına göre Pixel XL2, 5.6 inç büyüklüğünde ve 2K (2560 x 1312) çözünürlüğe sahip. Üzerinde 2.4 GHz Qualcomm Snapdragon 835 çipseti, 4 GB RAM ve 128 GB depolama alanı bulunuyor. Telefonun arka tarafında 12 MP, ön tarafında ise 7 MP kamera var ve her iki kamerada 4K çözünürlüğünde video çekebiliyor. Telefonda Android Nougat 7.1.1 sürümü bulunuyor.

Bu bilgilere göre telefon ekranının en boy oranı yaklaşık olarak 2:1 olacak. Bu bu sene çıkan Galaxy S8 ve LG G6 gibi 18.5:9 telefonlara oldukça yakın olabilir. Kısacası Google ve HTC büyük bir ihtimalle yeni Pixel’i tamamen çerçevesiz olarak tasarlıyor.

Sonrası Google Pixel 2 ile İlgili Benchmark Bilgileri Ortaya Çıktı Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER