BlackBerry’nin Son Bayrak Gemisi Ekran Şikayetleri Alıyor

0
11

Blackberry telefon kullanmak isteyenler son zamanlarda biraz zor zamanlar geçiriyor çünkü firma hem donanım hem yazılım olarak geride kaldı.

Blackberry’nin son çıkardığı bayrak gemisi modeli KeyOne hakkın kullanıcılar ilginç bir şikayette bulunmaya başladı. Bu şikayetlere göre KeyOne’ın ekranı pek yerinde durmak istemiyor gibi gözüküyor.

Yan taraflarında neredeyse çerçeve bulunmayan ekran büyük bir ihtimalle kasanın geri kalanına yapıştırılmamış. Ön sipariş veren kullanıcıların ellerine model geçmeye başladı ancak bir çoğu aynı şeyden şikayetçi. Telefonun ekranı, kasasından ayrılıyor.

Bir kullanıcı telefonu bir kaç santimetreden düşürdüğünde ekranın kasandan ayrıldığını ancak çalışmaya devam ettiğini söyledi. Bir diğer kullanıcısı ise aynı şeyi telefonun arabasının konsoluna bıraktığında yaşadı. Bir kullanıcı ise telefonu hiç düşürmediği halde böyle bir problem yaşadığını açıkladı. İnternette yayınlanan videolarda genel olarak telefonun ekranını, kasaya yapıştıran hiçbir yapıştırıcı izine rastlanmadığı ortaya çıktı.

Sonrası BlackBerry’nin Son Bayrak Gemisi Ekran Şikayetleri Alıyor Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER