Mass Effect’in Geliştiricileri E3 Etkinliğinde Yeni Oyun Duyurdu

0
6

Geçen yıl Mass Effect üçlemesinin arkasındaki isim Casey Hudson, yeni bir ekip ile BioWare Edmonton bünyesinde yeni bir oyun geliştirmeye başlamıştı.

Mass Effect serisinde yer alan ekipten bazı geliştiricilerin de dahil olduğu projenin kod adı Dylan olarak belirlendi çünkü Hudson ve ekibi bilgisayar oyunlarının Bob Dylan’ı olacak bir oyun geliştirmeye çalışıyorlardı. Sonunda bu oyun ortaya çıktı.

EA Games’in E3 sunumunda yer alan oyunun adı Anthem olarak duyuruldu. Anthem, Activision’ın sosyal aksiyon serisi Destiny gibi olacak. Mayıs ayında yapılan hissedarlar toplantısında EA CEO’su Andrew Wilson, BioWare tarafından geliştiren yeni oyunlarından çok memnun olduklarını açıklamıştı.

Oyunun oynanış mekanikleri oldukça güzel duruyor ve aksiyonu ise nefes kesici cinsten. Wilson oyuncular için bir çok sosyal tasarımların oyunda da yer alacağını açıkladı. Oyun ise 2019 yılında piyasaya çıkacak. Oyunun daha uzun bir videosu ise Microsoft’un E3 etkinliğinde yayınlanacak.

Sonrası Mass Effect’in Geliştiricileri E3 Etkinliğinde Yeni Oyun Duyurdu Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER