Star Wars: Battlefront II’nin Yeni Fragmanı Yayınlandı

0
5

Bu sene E3 etkinliğinde en çok beklenen oyunlardan bir tanesi de Star Wars: Battlefront II’ydi ve dün oyuna dair yeni video yayınlandı.

E3’te yayınlanan Star Wars: Battlefront II videosunda 40 yıllık geçmişe sahip olan bir efsanenin karakterlerini, mekanların ve araçlarını bir arada gördük. Oyunda, Phantom Menace filmleriyle hayatımıza girmiş olan savaş droidleri bile yer alıyor.

İlk çıkan oyunda orijinal üçlemenin hikayeleri yer alıyordu ve son genişleme paketi ile beraber Rogue One filminde gördüğümüz ögelerde eklenmişti. Disney ve Lucasfilm yeni oyunda diğer filmlerin dünyasını da oyuna getiriyor. Yeni oyunda Darth Maul, Kylo Ren ve Rey gibi karakterler de oynanabilir karakterler arasında olacak.

Yeni oyunda ilk oyunun aksine bir de hikaye modu yer alacak. Criterion Games tarafından geliştirilen hikaye modunda oyuncular İmparatorun ve Darth Vader’ın intikamını almaya çalışan bir imparatorluk karakterini oynayacağız.

Sonrası Star Wars: Battlefront II’nin Yeni Fragmanı Yayınlandı Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER