Atari Yeni Bir Konsol Duyurmaya Hazırlanıyor Olabilir

0
10

Atari bir süredir Ataribox adını verdiği bir ürünün tanıtımını yapan videolar yayınlamaya başladı ancak bu ürünün ne olduğu bilinmiyor.

İlk olarak cuma günü Ataribox isimli bir internet sitesi ortaya çıktı ve bu sitede bir video yer ladı. Videoda geliştirilmesi yıllar süren bir Atari ürününden bahsediliyor ve şirketin eski konsollarına benzer bir şey yer alıyor. Videoda ahşap bir yüzeyin üzerinde siyah renkli plastik bir platform yer alıyor ve hepsi bu.

İnternet sitesi sahte gibi duruyor ve ücretsiz internet sitesi yapma portalı Wix üzerinden yayınlanıyor. Şirketin hiçbir kanalında bu site yer almıyor. Ancak şirketin temsilcisi Ataribox’ın varlığını açıkladı. Ancak yakın zamanda duyuru yapılmayacak ya da ürün düzenlenmekte olan E3 etkinliğinde bulunmayacak.

Şirket eski günlerinden çok uzakta ve genel olarak Rollercoaster Tycoon gibi klasik ürünleri ile gündeme geliyor. Şirket ayrıca adını diğer şirketlere lisanslıyor. Geçtiğimiz yıl bu isimde köpekler için akıllı tasma duyurulmuştu.

Sonrası Atari Yeni Bir Konsol Duyurmaya Hazırlanıyor Olabilir Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER