Bungie, Destiny 2’nin Çıkış Tarihini Resmen Açıkladı

0
6

Bungie tarafından geliştirilen Destiny çok beğenilmişti ve stüdyo bir süre önce yeni oyunun geleceğini duyurmuştu şimdi de oyunun tarihi belli oldu.

Bungie daha önce oyunun çıkış tarihini açıklamıştı ancak dün yaptığı açıklama ile bu tarihlerde değişikliğe gittiğini duyurdu. Dün Sony’nin E3 sunumunda yapılan açıklamaya göre oyun PlayStation 4 ve Xbox One’a 6 Eylül tarihinde çıkacak. Daha önce bu tarih 8 Eylül olarak belirtilmişti.

İlk oyunun aksine Destiny 2 bu sefer PC platformuna da gelecek. Ancak PC oyuncuları oyunu bir süre beklemek zorunda çünkü dağıtıcı firma Activision oyunun PC versiyonunun 24 Ekim tarihinde çıkacağını açıklamıştı.

Oyunun ilk başta PlayStation platformuna özel olması bekleniyordu çünkü Sony’nin Bungie ve Activision ile sürmekte olan anlaşması var. Ancak oyun öyle olmayacak. Diğer taraftan PS4 kullanıcıları oyunun çıkış tarihinden bir yıl sonra özel silahlara ve zırhlara kavuşacak.

Sonrası Bungie, Destiny 2’nin Çıkış Tarihini Resmen Açıkladı Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER