TP-Link Archer T3U satışa çıkıyor

0
56

TP-Link Archer T3U

Kullandığı bilgisayarda WiFi desteği olmayan ya da eski teknolojili WiFi desteğine sahip bilgisayarı olanlar için çözüm, USB’den cihaza bağlanan kablosuz adaptörler. USB’den bilgisayarlara takılan bu adaptör ile WiFi desteği olmayan bilgisayarlar da kablosuz ağa bağlanabiliyor. Ya da bilgisayarında eski standartta WiFi desteği olan ama evinde/ofisinde yeni nesil bir WiFi ağına sahip olanlar da bu ürünler sayesinde bilgisayarın WiFi standardını yükseltebiliyorlar.

TP-Link Archer T3U özellikleri

WiFi konusunda her ihtiyaca çözüm sunan ve bu alanda dünya lideri olan TP-Link®, kablosuz USB adaptör ürünlerinde de bol seçeneğe sahip. Şirket son olarak boyutu mini ama performansı yüksek yeni kablosuz USB adaptör olan Archer T3U’yu satışa sunuyor. TP-Link’in yeni kablosuz USB adaptörü, AC teknolojisine sahip ve bir önceki standart olan 802.11N’e oranla üç kat daha hızlı bağlantı sunuyor. Aynı zamanda çift bant desteği de olan ürün, 5GHz bandında 867 Mb/sn, 2.4GHz bandında ise 400 Mb/sn kablosuz hızlara ulaşarak toplamda 1300 Mb/sn WiFi hızı sağlıyor. Bu sayede HD video, online oyun gibi uygulamalar gecikmesiz ve sorunsuz çalıştırılabiliyor.

Son derece küçük bir boyuta sahip olan Archer T3U, taşınabilir bilgisayarın dışına fazla taşmıyor ve böylece rahatlıkla her yere taşınabiliyor. Ayrıca akıllı tasarımı sayesinde tüm USB yuvalarına uyan ürün, USB 3.0 destekli. Bu da cihazın hızını USB 2.0’a göre 10 kat artıran bir unsur. 802.11AC desteği ile USB 3.0 standardı birleşince yüksek WiFi hızı elde ediliyor. Büyük dosyalar bile son derece hızlı indirilebiliyor. En yeni teknolojilerle donatılmış olan Archer T3U’da MU-MIMO teknolojisi de yer alıyor. Bu teknoloji ile eşzamanlı iki veri akışı sağlanabiliyor. Evinde MU-MIMO destekli bir modem/router sahibi olanlar, yeni USB adaptör ile ağın verimini artırıyorlar.

Kurulum CD’si ve kullanıcı dostu bir arayüz ile kolayca kurulan Archer T3U, WPA/WPA2 şifreleme standartlarını destekliyor. Bu sayede güvenli bir WiFi ağı oluşturuluyor. Hem Windows (Windows 10/8.1/8/7/XP), hem Mac OS X işletim sistemleri ile uyumlu olan ürün Türkiye’de KDV dahil 37 USD fiyatla satışa sunuluyor.

Sonrası TP-Link Archer T3U satışa çıkıyor Hardware Plus – HWP ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER